Правові основи державного управління економікою України (2003)

3.8. Правовий статус інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної, Севастопольської міської державної адміністрації.

Правовий статус інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної, Севастопольської міської Державної адміністрації, регламентується Типовим положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2000 р. № 1568 “Про затвердження Типового положення про інспекцію якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної, Севастопольської міської Державної адміністрації”.

Інспекція якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції (далі - інспекція) є структурним підрозділом обласної, Севастопольської міської держадміністрації, підзвітним і підконтрольним голові відповідної держадміністрації та Мінагрополітики.

Інспекція здійснює державний контроль за якістю сільськогосподарської продукції в процесі її виробництва, закупівлі та переробки, забезпечує організацію формування ресурсів сільськогосподарської продукції для державних і регіональних потреб.

Інспекція у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Мінагрополітики, розпорядженнями голови відповідної держадміністрації.